עלינו

אודות Programa

Programa הינה חברת יעוץ והנדסה ניהולית בינלאומית המתמחה בשרשרת אספקה, תפעול, לוגיסטיקה, תכנון טיפול בחומרים, סימולציה של דוגמנות אנליטיות. אנו שואפים כל הזמן להוסיף ערך לעסק של לקוחותינו על ידי פיתוח ויישום של יתרונות משמעותיים, חסכוניים ומוחשיים, ובכך משיגים יתרון תחרותי במקום השוק שלהם. ההצעה הייחודית שלנו משלבת גישה הוליסטית יחד עם מומחיות פונקציונלית יצירתית.

זה מודגם גם ביכולת שלנו להוביל לקוחות עם פתרונות חדשניים. גישה זו מאפשרת ללקוחות הגלובליים, האזוריים והמקומיים ליצור יתרון תחרותי בר-קיימא בשוק שלהם. בין אם מתן שירות ספציפי ובין אם ארגון מחדש של שרשרת האספקה מקצה לקצה, צוותי התוכנית מורכבים בהתאם לדרישות הפרויקט. כתוצאה מכך, הפתרונות של התוכנית מותאמים לצרכי הלקוחות והסביבה התרבותית בה הם פועלים.

למה אנחנו?

יצירת ערך

אנו נמדדים בכמה ערך הלקוחות שלנו מסוגלים לממש באמצעות שיתופי הפעולה שלנו.

תקשורת

אנו גאים בכך שאנו מסוגלים להקשיב ולפתח קשר אינטימי למימוש היתרונות של מעורבות אנשים ותהליכים בכדי לספק תוצאות מיטביות.

גישה הוליסטית

גישת הלקוחות הייחודית שלנו מספקת מומחיות פונקציונלית מפורטת יחד עם תצוגה עסקית מקצה לקצה כדי ללכוד וליישר יעדים עסקיים עם נהלים תפעוליים.

מקצועי

יש לנו ניסיון מוכח עם כמה מהמותגים המובילים בעולם, המאפשר לנו לספק ידע מוכח ורלוונטי לעסקי לקוחותינו.

אנשים

המשאבים האנושיים שלנו הם הנכסים החשובים ביותר שלנו. הצוות שלנו מורכב ממומחים רב תחומיים שמשלבים ידע עם מגוון תרבויות.

חדשנות

אנו מיישמים תהליך מחשבה חדשני, פתרונות ויישומים כדי לייצר יתרון תחרותי עבור לקוחותינו.

 

 

שותפים משותפים

 

מטריקס הינה חברת ה- IT המובילה בישראל. מטריקס מפתחת ומיישמת טכנולוגיות מובילות, פתרונות תוכנה ומוצרים. matrix מספקת שירותי תשתיות וייעוץ, BI, מיקור חוץ, offshore, nearshore, שירותי הדרכה והטמעה. מטריקס תומך, קמעונאות, בנקאות וכספים, היי טק ו- ISV, טלקום, ביטחון, בריאות והמגזר הממשלתי / ציבורי.

Programa היא חברה בקבוצת ELC. ELC היא קבוצה של למעלה מ -300 יועצי שרשרת אספקה וניהול לוגיסטיקה, עם נוכחות מקומית חזקה בעולם. לקבוצה ניסיון של למעלה משלושים שנה בביצוע פרויקטים כל-אירופיים והיא מורחבת ברחבי העולם עם משרדים בארצות הברית, אירופה, הודו וסין.

כשותף מוסמך של ארנה, Programa מספקת שירותי מכירות, תמיכה והדרכה בכלים שונים של ארנה באזור המזרח התיכון. ארגונים ברחבי העולם עוברים במהירות לאמץ דוגמנות ותהליכי תהליכים כחלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות העסקיות שלהם ויוזמות שיפור מתמידות. רוקוול אוטומציה ממלאת את הצרכים הללו עם משפחת המוצרים של ארנה.

קבוצת Preactor הינה חברה מובילה עולמית בתכנון תוכנה ותזמון ייצור המשמשת מגוון רחב של עסקים. טכנולוגיית הפריצה של Preactor משמשת ביותר מ- 4500 חברות רב-לאומיות קטנות, בינוניות וגדולות הממוקמות ב -88 מדינות. Programa הוא המשווק המוסמך של Preactor. Preactor הוא גם חלק מתוכנת התוכנה לניהול תפעול של סימנס, המאפשרת לך ליישם את האסטרטגיה שלך לדיגיטליזציה מלאה של פעולות הייצור.

LLamasoft מספק תוכנה ומומחיות לתכנון ושינוי פעולות רשת האספקה. שרשרת האספקה גורו® היא היישום המוביל לתכנון אסטרטגי בשרשרת האספקה הקיים כיום בשוק. כשותפים של Llamasoft אנו מאפשרים לחברות לעצב את פעולות שרשרת האספקה שלהן, לייעל את המבנה עבור עלות ורווחיות, ולדמות שינויים מוצעים, ומאפשרים ללקוחותינו ליישם את השינויים שלהם בביטחון.

 

צור קשר

____